на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Послуги > Міжнародні послуги > Equant
ПослугиВідкрийте своє представництво в Інтернет!


Equant

Російська компанія ТОВ "Еквант" - це російський підрозділ світового телекомунікаційного гіганта Equant, одного з лідерів у галузі міжнародних телекомунікацій. Сьогодні ТОВ "Еквант" має представництва в 14 великих економічних центрах та надає послуги в більш ніж 300 міст Росії, посідає домінуюче становище на російському ринку зв'язку для корпоративних клієнтів.

Це дає змогу "Інфоком" разом з "Еквант" надавати послуги глобального зв'язку з єдиними технологічними процедурами та стандартами якості клієнтам на території Росії, а також країн СНД та Балтії. Пріоритетним напрямком діяльності "Еквант" є надання інтегральних послуг зв'язку для бізнес- та корпоративних клієнтів.

Так само, як і "Інфоком", "Еквант" пропонує комплексну програму технічної підтримки користувачів, яка включає централізовану добову телефонну службу технічної підтримки, що працює за принципом 24 години х 7 днів на тиждень, дистанційне технічне обслуговування, профілактичний моніторинг й постійний контроль за станом мережі.

Подібне співробітництво із закордонними партнерами дозволяє побудувати універсальну, високонадійну та рентабельну світову глобальну систему телекомунікацій - безшовну комунікацію.

Наступні послуги може надати "Інфоком" спільно з міжнародними партнерами:

 
-     
Міжнародний GFR Infonet;
 
 
-     
Міжнародний FR Equant;
 
 
-     
Міжнародний IPL Equant.
 ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42, офіс 100
Тел. : +380 (32) 295-19-10, 298-77-21
E-mail: market@infocom.lviv.ua