на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Послуги > Міжнародні послуги > Infonet
ПослугиВідкрийте своє представництво в Інтернет!


Infonet

Починаючи з 1970 року, корпорація Infonet ® - Infonet Services Corporation (скорочено ISC) є одним із лідерів на світовому ринку по забезпеченню глобальних телекомунікаційних послуг. Послуги Infonet підтримуються локально в більш ніж 60 країнах. Нині Світова мережа ® від Infonet (The World Network®) доступна в більш ніж 180 країнах і в більш ніж 3000 містах у всьому світі. Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг протягом 30 років, Infonet здобув довіру та повагу своїх клієнтів - великих транснаціональних корпорацій.

У 1999 році компанія Infonet стала одним із ділових партнерів СП "Інфоком". Багатонаціональні підприємства з діловими інтересами в Україні тепер можуть звертатися в "Інфоком" для підключення до ресурсів "Інфоком"-Infonet, і ми будемо раді забезпечити для них зв'язок з іншою частиною світу через мережу УкрПак від "Інфоком" та The World Network від Infonet.

"Інфоком", як партнер та представник Infonet, має доступ до ресурсів інших колег, європейських і світових - через вузол Infonet в Німеччині, у Франкфурті-на-Майні. Зокрема, для своїх клієнтів компанія "Інфоком" пропонує нову послугу - міжнародний Frame Relay.

Вартість послуги залежить від швидкості порту та CIR, а також від кінцевих точок підключення. Окрім Frame Relay-каналу, надаються також послуги локального подовження, кінцевого обладнання (маршрутизатор) у приміщенні замовника та цілодобова технічна підтримка.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 42, офіс 100
Тел. : +380 (32) 295-19-10, 298-77-21
E-mail: market@infocom.lviv.ua